Menadžeri godine 1992. – 2016.

2016.

IVAN KLAPAN, Končar D&ST d.d., Zagreb

DRAŽEN MAVRIĆ, Nova TV d.d., Zagreb

MARIJA JANŽETIĆ, AB Gradnja d.o.o., Karlovac

GORAN ZAHTILA, Maslinica d.o.o., Rabac

MARIJAN LORENCIN, Aitac d.o.o., Kastav

MILE PAVLIĆ, RIS d.o.o., Kastav

KRISTINA MARTINOVIĆ, Filir d.o.o., Vukovar

MARIO RAIČ, Nautika d.o.o., Dubrovnik

ROKO TOLIĆ, Zračna luka Dubrovnik d.o.o.

SINIŠA RELJIĆ, Navis Consult d.o.o., Rijeka

IVAN VIDAKOVIĆ, Microsoft Hrvatska i BiH d.o.o., Zagreb

IVAN FRANIČEVIĆ, Rasco d.o.o., Kalinovac

STJEPAN TALAN, Solvis d.o.o., Varaždin

DINO MANESTAR, Jadran d.d., Crikvenica

SREĆKO SRDJAK, Stomatološka poliklinika Arena, Zagreb

MIRKO HABIJANEC, Radnik d.d., Križevci

ANĐELKO LEKO, HUP-ZAGREB d.o.o.

 

2015.

MILAN VRDOLJAK, Ricardo d.o.o., Darda

BERNARDA CECELJA, Bernarda d.o.o., Puščine

ANĐELKO ŠVALJEK, Regeneracija d.o.o., Zabok

DRAGAN BRNIĆ, Šiloturist, Šilo

GORDAN JAVORIĆ, Gotra logistika d.o.o., Druškovec Humski

STJEPAN MIHALIĆ, Jedinstvo d.d., Krapina

ALAN KLANAC, Jadrolinija d.d., Rijeka

IVAN PROTEGA, Jysk d.o.o., Zagreb

ARMANDO STANIŠIĆ, A.B.S., Pićan

ILIJA TOKIĆ, Tokić d.o.o., Sesvete

DARIO MARENIĆ, Elda d.o.o., Nova Gradiška

IVICA CEROVEČKI, Kotka d.d., Krapina

BRANKO ROGLIĆ, Orbico grupa d.d., Zagreb

 

2014.

MATE ŠTETIĆ, PIK Vrbovec-mesna industrija d.d., Vrbovec

MIHALJ NOVINŠČAK, Promming d.o.o., Čakovec

JERRY PAJIĆ, Metis d.d., Kukuljanovo

DRAGUTIN BABIĆ, Euromodul d.o.o., Viškovo

FRANJO SOBOČAN, Sobočan-interijeri d.o.o., Mursko Središće

DENIS NEMČEVIĆ, Spider grupa d.o.o., Pitomača

MATIJA HRŠAK, M.I. Hršak d.o.o., Krapina

dr.sc. DRAGAN KOVAČEVIĆ, Janaf d.d., Zagreb

dr.sc. SAŠA MUMINOVIĆ, AquafilCRO d.o.o., Oroslavlje

IVAN TOPČIĆ, Tim Kabel d.o.o., Zagreb

SANJA CINKOPAN KOROTAJ, Turistička zajednica Grada Pule, Pula

BRANKO KOVAČIĆ, Aquapark d.o.o., Poreč

mr.sc. ŽELIMIR FILIP Cromaris d.d., Rovinj

DRAGUTIN ŽIC, Marina Punat grupa d.o.o., Punat

 

2013.

EDI ČERNJUL, Rivijera Adria d.d., Poreč

TOMICA BELIĆ, Tvornica stočne hrane d.d., Čakovec

DAVOR GEČIĆ, L&P Tehnologije d.o.o., Prelog

DUŠAN BORAS, Neograf d.o.o., Kraljevica

NATAŠA RAKOVAC RUSTJA, PK – Palfinger Kran d.o.o., Škrljevo

MIHA AKRAPOVIĆ, PAB – Plastika Akrapović d.o.o., Buzet

ZVONIMIR TUDOROVIĆ, Hoteli Njivice d.o.o., Njivice

DRAGO ČUGURA, Bilfinger Đuro Đaković Montaža d.o.o., Slavonski Brod

NIKOLA NEMČEVIĆ, Spider grupa d.o.o., Pitomača

THOMAS HAINZ PANDŽIĆ, Alles d.o.o., Požega

VJEKOSAV MAJETIĆ, DOK-ING d.o.o., Zagreb

VLADIMIR MOZETIČ, Poliklinika Medico, Rijeka

VIDOJE VUJIĆ, HGK Županijska komora Rijeka, Rijeka

 
2012.

STANISLAV BIONDIĆ, Belupo d.d., Koprivnica

MARTIN HALUSEK, Kvasac d.o.o., Prigorje Brdovečko

ANTUN PRESEČKI, Presečki grupa d.o.o., Krapina

IVAN MATEJAŠIĆ, SPIN informatički inženjering d.o.o., Osijek

ZDRAVKO RUNTAS, IGO-MAT d.o.o., Bregana

MIROSLAV MRŠO, MODO interijer studio d.o.o., Darda

LJUBOMIR NOVOSELIĆ, Vodovod-Osijek d.o.o., Osijek

ODETE SAPAČ, Turistička zajednica grada Rovinja, Rovinj

ZORAN URANJEK, Harburg-Freudenberger Belišće d.o.o., Belišće

ANTE MANDIĆ, IN2 d.o.o., Zagreb

MIODRAG ŠAJATOVIĆ, Lider press d.d., Zagreb

DARKO ŠKET, Pevec maloprodaja neprehrambene robe d.d., Bjelovar

 

2011.

GORDANA DERANJA, oec., Grupa Tehnomont, Pula

JOSIP MIHALIĆ, Jedinstvo d.d., Krapina

IVAN CEROVEČKI, dipl.oec., KOTKA d.d., Krapina

VITOMIR KLASIĆ, dipl.oec., Ivanićplast d.o.o., Ivanić Grad

VEDRAN GRŽETIĆ, Milenij Grand Hotel 4 opatijska cvijeta d.o.o., Opatija

GORDANA PUHELEK, mag.oec.spec.univ.oec., Mikronis d.o.o., Zagreb

KATICA PUPIĆ-BAKRAČ, dipl.ing.prom., Zračna luka Zadar, Zadar

IVANA KOLAR, dipl.oec., Terme Tuhelj d.o.o., Tuheljske toplice

mr.sc. DUBRAVKO HOIĆ, Grupa Calzedonia Croatia, Čakovec

JASNA ZEMLJIĆ, Styria Media International AG, Zagreb

ALOJZIJE ŠESTAN, dipl.oec., Šestan-Busch d.o.o., Prelog

DRAGUTIN ŠPILJAK, dipl.ing.stroj., Vetropack Straža, Hum na Sutli

 
2010.

IGOR GREBLICKI Boxmark d.o.o., Trnovec Bartolovečki

DAMIR SKENDER Saponia d.d., Osijek

ADRIAN JOSIP JEŽINA B.net Hrvatska, Zagreb

RAJKO VUKELIĆ Vulkan nova d.o.o., Rijeka

RADISAV DRLJEVIĆ TTO Thermotechnik d.o.o., Dražice

NIKOLA NEMČEVIĆ Jan - spider d.o.o., Pitomača

VESNA PAVLETIĆ Pavletić d.o.o., Vita plus d.o.o., Centar dobrog sna d.o.o., Rijeka

VLADO MIŠ Imperial d.d., Rab

DARKO RANOGAJEC Omco Croatia d.o.o., Hum na Sutli

ŽELJKO UZELAC LTH Metalni lijev d.o.o., Benkovac

BERNARDA CECELJA Bernarda d.o.o., Nedelišće

GRACIANO RUDAN Rudan d.o.o., Žminj

ĐURO HORVAT Tehnix d.o.o., Donji Kraljevec

LJERKA PULJIĆ Agrokor d.d., Zagreb

 
2009.

dipl.ing. IVAN MILČIĆ, Končar-Energetski transformatori d.o.o., Zagreb (velika poduzeća)

dipl.ing. DAMIR VRANIĆ, Alstom Hrvatska d.o.o., Karlovac (velika poduzeća)

dipl.ing. VLADIMIR PERŠIĆ, Systec automatizacija d.o.o., Labin (srednja poduzeća)

KATICA HAUPTFELD, Katarina line d.o.o., Opatija (mala poduzeća)

mr sc. SANDRA MIHELČIĆ, Business Media Group, Zagreb (mladi menadžer)

MANUELA ŠOLA ORŠIĆ, Abrakadabra integrirane komunikacije d.o.o., Zagreb (mladi menadžer)

HRVOJE VOJKOVIĆ, Croatia osiguranje d.d., Zagreb (javna poduzeća)

STJEPAN RAK, Knauf Hrvatska d.o.o., Zagreb (inozemna poduzeća)

dr.sc. ZVONKO BILJECKI, dipl. ing. geod., Geofoto d.o.o., Zagreb (poduzetnik godine)

mr.sc. DARKO PETRIČEVIĆ, VEMOS d.o.o., Marija Bistrica (projekt menadžer)

 

2008.

ANTE JERKOVIĆ, Atlantska plovidba d.d., Dubrovnik (velika poduzeća)

JERKO ANDRIJIĆ, Radež d.d., Blato (srednja poduzeća)

GORAN BRAŠNIĆ, Vargon d.o.o., Škrljevo (srednja poduzeća)

mr.sc. ŽELJKO MARIĆ, EURCO d.d., Vinkovci (mala poduzeća)

SANDA BAJTL, Werkos d.o.o., Osijek (mladi menadžer)

mr.sc. DANIJEL MILETA, Gradski parking d.o.o., Šibenik (javna poduzeća)

MIRKO MRAKUŽIĆ, dm-drogerie markt d.o.o., Zagreb (velika inozemna poduzeća)

ŽELJKO ZADRO, Viro tvornice šećera d.d., Virovitica (poduzetnik godine)

FRANE MRAKOVČIĆ, Ponikve d.o.o., Krk (projekt menadžer)

ANTE GRLIĆ-RADMAN, Agroproteinka d.d., Sesvete (nagrada za životno djelo)

mr.sc. LUKA MILIČIĆ, Dalekovod d.d., Zagreb (nagrada za životno djelo)

 

2007.

GORDANA TOMIČIĆ, Istraturist Umag d.d., Umag (velika poduzeća)

DAVOR ZIDARIĆ, Centrometal d.o.o., Macinec (srednja poduzeća)

ŽELIMIR FEITL, Kaplast d.d., Vojnić (mala poduzeća)

KRISTINA HORBEC, Heraklea d.o.o., Zagreb (mladi menadžer)

TOMISLAV DOMINKOVIĆ, Algebra, Zagreb (mladi menadžer)

JOSIP PROTEGA, Hrvatska poštanska banka d.d., Zagreb (javna poduzeća)

BRUNO BARBIĆ, Egmont Hrvatska d.o.o., Zagreb (inozemna poduzeća)

BERNARDA CECELJA, Bernarda d.o.o., Nedelišće-Pušćine (poduzetnik godine)

PETAR VELICKI, Werkos d.o.o., Osijek (projekt menadžer)

dr.sc. PETAR ĐUKAN, Institut građevinarstva Hrvatske d.d., Zagreb (nagrada za životno djelo)

 

2006.

mr. sc. FILIP FILIPEC, Tehnika d.d., Zagreb (velika poduzeća)

DRAGAN MUNJIZA, Konzum d.d., Zagreb (velika poduzeća)

mr. sc. LUKA GAŠPAR, Emerson Network Power d.o.o, Zagreb (srednja poduzeća)

DAVOR MAJETIĆ, Microsoft Hrvatska d.o.o., Zagreb (srednja poduzeća)

MARIN HREŠIĆ, FIMA Vrijednosnice d.o.o., Varaždin (mala poduzeća)

ZORAN BOGDANOVIĆ, Coca-Cola Beverages Hrvatska d.d., Zagreb (mladi menadžer)

dr.sc. SLAVKO LONČAR, Jadrolinija, Rijeka (javna poduzeća)

mr.sc. MARIE-HELENE MAGENSCHAB, VIPnet d.o.o., Zagreb (inozemna poduzeća)

ZORAN KOŠĆEC, Varteks d.d., Varaždin (projekt menadžer)

TOMISLAV ANTUNOVIĆ, Antunović TA d.o.o., Zagreb (nagrada za životno djelo)

 

2005.

mr. sc. LUKA MILIČIĆ, Dalekovod d.d., Zagreb (velika poduzeća)

ĐURO HORVAT, Tehnix d.o.o., Donji Kraljevec, (srednja poduzeća)

BERNARDA CECELJA, Bernarda d.o.o., Pušćine (mala poduzeća)

MILAN SKOBLAR, Hrvatska pošta d.d., Zagreb (javna poduzeća)

ERIK JAN SCHOEVERS, Karlovačka pivovara d.d., Karlovac (inozemna poduzeća)

ROBERTO FATTORI, Vision d.o.o., Novigrad (poduzetnik godine)

dr.sc. MILAN IKONIĆ, SGS Adriatica d.o.o., Rijeka (projekt menadžer)

akademik JAKŠA BARBIĆ, Pravni fakultet Zagreb (nagrada za životno djelo)

 

2004.

mr.sc. GORDANA KOVAČEVIĆ, Ericsson Nikola Tesla d.d., Zagreb (velika poduzeća)

DARKO KRMPOTIĆ, KIO d.d., Orahovica (srednja poduzeća)

ALOJZIJE JUKIĆ, Hewlett-Packard Croatia, Zagreb (mala poduzeća)

DAVOR JURJEVIĆ, Vodoinstalacija d.o.o., Zadar (mladi menadžer)

HRVOJE PRPIĆ, HGspot d.d., Zagreb (mladi menadžer)

VESNA TRNOKOP-TANTA Jadranski naftovod d.d., Zagreb (javna poduzeća)

TOMISLAV CERC, Chromos boje i lakovi d.d., Zagreb (inozemna poduzeća)

MAJA PEĆAREVIĆ, Generalturist d.o.o., Zagreb (poduzetnik godine)

mr.sc. NIKOLA NEMČEVIĆ, Jan-Spider d.o.o., Pitomača (projekt menadžer)

KARMEL KREBEL, Kamen Pazin d.d., Pazin (nagrada za životno djelo)

 

2003.

LJERKA CERC, INKER d.d., Zaprešić (velika poduzeća)

VLADIMIR FERDELJI, Elektro-kontakt d.d., Zagreb (velika poduzeća)

DUŠAN DRAGIČEVIĆ, Metis d.d., Rijeka (srednja poduzeća)

IVAN SENČAR, EURO-UNIT d.o.o., Slakovec (mala poduzeća)

ERNEST TOLJ, Eurocable Group d.o.o., Zagreb (mladi menadžer)

PETAR ŽIC, Marina Punat d.o.o., Punat (mladi menadžer)

STANKO KOVAČ, Hrvatske autoceste d.o.o., Zagreb (javna poduzeća)

MARIJAN RITOŠA, Istradrvo, Rošini kraj Poreča (poduzetnik godine)

MARIJAN BUŠIĆ, Potomac d.o.o. Zagreb (projekt menadžer)

ANTE GAVRANOVIĆ, Privredni vjesnik, Zagreb (nagrada za životno djelo)

 

2002.

EMIL TEDESCHI, Atlantic Grupa d.o.o. (velika poduzeća)

ALOJZIJE SOBOČANEC, Međimurjeplet d.d. (srednja poduzeća)

IVICA LUKANOVIĆ, Modern line d.o.o. (mala poduzeća)

ALAN ŽEPEC, Parting d.o.o. (mladi menadžer)

EDO JUGOVAC, Usluga Poreč d.o.o. (javna poduzeća)

mr.sc. BRANKO KOTARAC, Beiersdorf d.o.o. Hrvatska (inozemna poduzeća)

DŽEVAD ZULIĆ, PBZ American Express d.o.o. (inozemna poduzeća)

ANĐELKA BUNETA, REGOS sred. registar osiguranika (projekt menadžer)

 

2001.

ĐENIO RADIĆ, Plava laguna d.d. (velika poduzeća)

MATO ŠKOJO, Alastor d.o.o. (velika poduzeća)

MATE MARKANOVIĆ, Teri-Crotek d.o.o. (srednja poduzeća)

ALOJZIJE ŠESTAN, Šestan-Bush d.o.o. (mala poduzeća)

MENSUR JAŠAREVIĆ, Elka d.d. (mladi menadžer)

ANĐELKO KRUŽIČEVIĆ, NP Plitvička jezera (javna poduzeća)

MIRKO MRAKUŽIĆ, dm-drogerie markt d.o.o. (inozemna poduzeća)

NINA OBERITER-GLUHAK, PBZ American Express d.o.o. (inozemna poduzeća)

ZDRAVKO PEVEC, Pevec d.o.o. (poduzetnik godine)

VLATKO BLEKIĆ, Đuro Đaković-Montaža d.d. (nagrada za životno djelo)

 

2000.

mr. ph. IVO USMIANI spec., Jadran-Galenski laboratorij d.d. (velika poduzeća)

MIRKO ČALA, Vinoplod vinarija Šibenik d.d. (srednja poduzeća)

DŽEVDET TINJIĆ, Megatti d.o.o. (mala poduzeća)

JOSIP GALINEC, ZB Brokeri d.o.o. (mladi menadžer)

DAMIR SABOL, Iskon Internet d.o.o. (mladi menadžer)

IVAN TOPOLNJAK, Termoplin d.d. (javna poduzeća)

MARIJAN KOVAČIĆ, Hempel d.o.o. (inozemna poduzeća)

TOMISLAV ANTUNOVIĆ, TA Antunović d.o.o. (poduzetnik godine)

ANTE LETICA, Brodomerkur d.d. (nagrada za životno djelo)

IVAN SENČIĆ, Dilj d.d. (nagrada za životno djelo)

 

1999.

ANTE BABIĆ, Podravka d.d. (velika poduzeća)

BORIS LALIĆ, Zagrebačka pivovara d.d. (velika poduzeća)

ANTE MANDIĆ, IN2 d.o.o. (srednja poduzeća)

IVAN ĆALETA, Global komunikacije d.o.o. (mala poduzeća)

mr.sc. MISLAV GALIĆ, Ledo d.d. (mladi menadžer)

JULIJUS PEVALEK, ZET d.o.o. (javna poduzeća)

ŽARKO KRALJEVIĆ, Diners d.d. (inozemna poduzeća)

ROBERTO BRADIĆ, OMV Istrabenz d.o.o. (poduzetnik godine)

ATTILA VARGA, Končar alati d.d. (nagrada za životno djelo)

MATIJA KOPJAR, Termika d.d. (nagrada za životno djelo)

 

1998.

GORANKO FIŽULIĆ, Magma d.d. (velika poduzeća)

VJENCESLAV BACCI, Prerada d.d. (srednja poduzeća)

DAVOR BRENKO, Istra informatički inženjering d.o.o. (mladi menadžer)

dr.sc. JURICA PAVELIĆ, Zagrebački velesajam d.d. (javna poduzeća)

MIRKO BARIŠIĆ, Siemens d.d. (inozemna poduzeća)

 

1997.

mr.sc. MARKO VRKIĆ, Trast d.d. (velika poduzeća)

mr.sc. RINO JURIĆ, Robni terminali Zagreb d.d. (srednja poduzeća)

BRANKO KRMPOTIĆ, Climacommerce d.o.o. (mala poduzeća)

GORAN FRLJUŽEC; Automehanika d.d. (mladi menadžer)

mr. sc. TOMISLAV ŠLAT, 3M A.G. (inozemna poduzeća)

 

1996.

MARIO FLORIČIĆ, Istarska banka d.d. (velika poduzeća)

ZVONIMIR MERLIĆ, ITC Varaždin d.o.o. (srednja poduzeća)

NEVEN ANTIČEVIĆ, Algoritam d.o.o. (mala poduzeća)

ŠIME KLARIĆ, Sv. Mihovil Čaporice (mladi menadžer)

 

1995.

ŽELJKO ČOVIĆ, Pliva d.d. (velika poduzeća)

NIKŠA GIOVANELLI, Jadroplov d.d. (srednja poduzeća)

IVAN BERAČ, Berač d.o.o. (mala poduzeća)

ZVONKO MAGIĆ, V&M Electronic d.o.o. (mladi menadžer)

 

1994.

BORIS MARČAC, Kraš d.d. (velika poduzeća)

ZVONIMIR LUIĆ, Đuro Đaković d.d. (velika poduzeća)

ANĐELKO KRPAN, Elektromaterijal d.d. (srednja poduzeća)

MARIJA ŠOLA, NAMA d.d. (srednja poduzeća)

STJEPAN HREŠČ, Heplast (mala poduzeća)

DAMIR BEGOVIĆ, HEP d.d. (javna poduzeća)

 

1993.

ANTON NINO CERIN, Tvornica duhana Rovinj d.d. (velika poduzeća)

ANTE LETICA, Brodomerkur d.d. (velika poduzeća)

DAMIR VRHOVNIK, Viktor Lenac d.d. (srednja poduzeća)

MIJO PETRIČEK, Vesna d.d. (srednja poduzeća)

VLATKO BLEKIĆ, Đuro Đaković – Montaža d.o.o. (mala poduzeća)

 

1992.

NIKOLA LISIČAR, Montmontaža d.d. (velika poduzeća)

ZLATKO NOVAK, Intercontinental d.d. (srednja poduzeća)

MIROSLAV KUTLE, Globus d.o.o. (mala poduzeća)